Запрошуємо випускників до нашої філологічної родини!

9 грудня викладачі кафедри української мови і літератури провели профорієнтаційну бесіду зі старшокласниками Плющівського ЗЗСО (вчитель української мови і літератури – Данилюк Віта Володимирівна). Захід відбувся в Zoom-конференції (модератор – доц.І.Г. Родіонова) за участі професорсько-викладацького складу кафедри й активних студентів 3 курсу на чолі з головою студентської ради університету А.Єрмак. За ініціативи завідувача кафедри, доктора педагогічних наук Л.В.Рускуліс учнів запрошено до складання пробного ЗНО на базі філологічного факультету університету. З історією навчального закладу й перевагами вчительської професії присутніх ознайомив «корифей» української філології, професор А.Л.Ситченко.
Чекаємо на наших майбутніх вступників!
Возможно, это изображение (3 человека и текст)
Возможно, это изображение (15 человек, люди стоят, в помещении и текст «запрошуемо вас нашой филолог THOI родини!»)
Возможно, это изображение (4 человека, экран и текст)
Возможно, это изображение (8 человек и люди стоят)