Майстер-клас для абітурієнтів з використання онлайн ресурсів із метою вивчення англійської мови

Підготовка до складання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови потребує від абітурієнтів регулярної роботи. Сучасні технології надають нові можливості для того, щоб під час цього процесу молоді люди одержували зворотній зв’язок щодо правильності виконання завдань та використання мови. Саме тому викладачі кафедри загальної та прикладної лінгвістики Айзікова Л.В., Дем΄яненко О.Є., Майборода Р.В., Пустовойченко Д.В. підготували рекомендації з залучення різноманітних інтерактивних застосунків з вивчення англійської мови як в індивідуальному, так і груповому режимі. З цими порадами школярі старших класів м. Миколаєва були ознайомлені 2 грудня 2021 року під час майстер-класу з використання онлайн ресурсів для оволодіння лексичними та граматичними засобами  англійської мови.