Літературний захід «Поети – це біографи народу…»

Сьогодні, 29 вересня, відбувся літературний захід, присвячений 35-річному ювілею з часу публікації поетичної збірки Л.В. Костенко «Сад нетанучих скульптур». Модераторами виступили студенти 416 групи на чолі з доцентом кафедри української мови і літератури І.Г.Родіоновою. До заходу долучилися студенти 2 – 6-го курсів спеціальності «Українська мова і література», викладачі кафедри та співробітники відділу обслуговування користувачів МОУНБ (Мельниченко І.В.).

Поезія Л. Костенко – це справжня історія народу, його біль і відвага, сила духу й хвилююча ніжність. Творчість письменниці утверджує вічні, непорушні цінності, надихає, звеличує та окриляє.
Віршованим словом Ліни Василівни вітаємо Україну з 31-ою річницею Незалежності. Бажаємо нам, українцям, незламної віри в Україну та нашу Перемогу!
«Не оплакуй ні мрій, ні згадок,
Загуби своїм прикростям лік.
Щастя треба – на всяк випадок
Сила треба – на цілий вік!»💙💛🇺🇦