ЗУСТРІЧ СЬЮЗАН ГАРТОН З МЕРОМ МИКОЛАЄВА

У середу, 2 листопада, мер Миколаєва Олександр Сенкевич провів зустріч з членом Академії вищої освіти Великої Британії, директором департаменту англійської мови і соціальних наук Астонського університету доктором Сьюзан Гартон, яка відвідала Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського в рамках реалізації проекту ТЕМПУС  «Вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій у підготовку вчителя» спільно з командою учасників проекту, викладачами кафедри англійської мови і літератури.

Доктор Сьюзан Гартон подякувала за теплий прийом. Вона розповіла, що вже вдруге відвідує наше місто. На її думку, в Миколаєві особлива атмосфера, в ньому живуть відкриті, привітні і доброзичливі люди. Саме тому вона вже вдруге приїхала в наше місто.