«ЛітСвіт: про літературу і не тільки…»

20 жовтня 2022 року відбулась онлайн-зустріч із письменницею та журналісткою, лауреаткою І премії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2020» і ІІІ премії «Гранд Коронація слова 2021» у номінації «Романи»Ольгою Саліпою. Ця віртуальна зустріч проходила в рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», організованого Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.
До заходу долучилися студенти 3, 4-го курсів філологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, які отримали справжню насолоду від спілкування з сучасною авторкою й чудовою людиною.
Кожен учасник мав можливість поставити запитання пані Ользі, дізнатись про її особисті літературні вподобання, відкрити певні родзинки творчої лабораторії.
Відрадно, що вкотре подарунки за найцікавіші запитання отримують наші студентки: Софія Грибович і Єрмак Анастасія (416 гр.).
Особлива подяка пані Анні Трокай за організацію заходу!