“На хвилях рідної мови”

Особливе місце в освітньому процесі займає практика, як засіб закріплення теоретичних знань та опрацювання практичних навичок студентів, яка є вагомим складником системи навчання в університеті. І це цілком закономірно, бо формування професійної компетенції майбутнього вчителя неможливе без чіткої й глибоко продуманої системи практичної підготовки. Значення практики особливо важливе тепер, коли зросли вимоги до навчання української мови і літератури у закладах загальної середньої освіти. Студентки-практикантки спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) Безрученко Анна та Рибка Яніна організували й провели позакласний захід з української мови «На хвилях рідної мови» для учнів ЗЗСО №13 м. Миколаєва (керівник-методист: доктор пед.наук Л.В.Рускуліс; вчитель – методист вищої категорії  Т.В. Ципкіна).  Проведення студентками-практикантами інтелектуальної гри “На хвилях рідної мови” сприяло розширенню знань учнів про красу і багатство української мови і літератури; розвитку пізнавального інтересу учнів, кмітливості, творчих здібностей; виховуванню почуття національної гідності, поваги  та любові до української мови, бажанню  спілкуватися  рідною  мовою.