Участь студентів-філологів у Всеукраїнській науково-практичній конференції

25 жовтня 2022 р. студенти-філологі 416 групи разом із доцентом кафедри української мови і літератури  С.О. Каленюк взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова і право», що відбулась у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Захід організований кафедрою українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.
Студенти прослухали цікаві виступи доповідачів, зокрема А. П. Загнітка «Лінгвістична експертиза: категорії та одиниці», Н. В. Кондратенко «Дефініювання термінів як складник семантико-текстуальної лінгвістичної експертизи», А. М. Нелюби «Самоплагіат: правничий термін чи абракадабра-нісенітниця» та ін.