Обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…»

З 07 листопада 2022 року до 01 березня 2023 року
Миколаївським національним університетом ім. В. О. Сухомлинського
(кафедра української мови і літератури) та Департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації проводитиметься обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…»
серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області й міста Миколаєва

З метою вшанування 300-літнього ювілею від дня народження письменника й педагога Григорія Сковороди, сприяння розвитку творчого й наукового потенціалу серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва  з 07 листопада 2022 до 01 березня 2023 року проводитиметься обласний  конкурс творчих і наукових робіт.

І етап  – відбірковий, проводиться з 07 листопада 2022 року до 20 лютого 2023 року в закладах загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва.

ІІ етап – фінальний (обласний), проводиться з 21 лютого до 01 березня 2023 року на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського (кафедра української мови і літератури).

Конкурсні роботи переможців І етапу надаються до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського до 01 березня 2023 року.

Положення про конкурс затверджено наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.10.2022 № 146 «Про проведення обласного конкурсу творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…» серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області та міста Миколаєва у 2022 році», зареєстровано Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) від 04 листопада 2022 року за № 54/554.