РЕЄЄСТРАЦІЯ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Приймальна комісія звертає Вашу увагу на те, що для вступу на навчання до магістратури Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського за спеціальностями 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент на основі освітнього ступеня бакалавра необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Для вступу до магістратури на всі інші спеціальності на основі освітнього ступеня бакалавра необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та фахове вступне випробування.

Реєстрація вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ триває з 8 травня до 31 травня 2023 року.

Також звертаємо увагу на те, що, якщо вступник вже має освітній ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), то для вступу на контракт замість результатів ЄВІ та/або ЄФВВ може скласти індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови та/або фахове вступне випробування в університеті.

Також інформуємо, що вступати на контракт за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (Фізика та астрономія) на основі освітнього ступеня бакалавра, освітнього ступеня магістра (освітньо- кваліфікаційного рівня спеціаліста) можна за результатами розгляду мотиваційного листа (без іспитів).

Особам, які бажають складати ЄВІ та/або ЄФВВ для вступу на певну спеціальність, для реєстрації необхідно в період з 8 травня до 31 травня надіслати на одну з електронних адрес, вказаних нижче в таблиці (залежно від обраної спеціальності вступу), скановані копії (фотокопії) наступних документів:

заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (додається, див. нижче);

документа, що посвідчує особу;

облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);

довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов);

фото розміром 3х4.

Спеціальність, на яку вступник планує вступати Іспит, на який треба

зареєструватися

Електронна адреса, на яку треба надіслати скановані копії документів для