Он-лайн тренінг

30 листопада 2022 року викладачи кафедри германської філології Пустовойченко Д.В. і Дем’яненко О.Є. провели он-лайн захід-тренінг «When in Rome,  do as the Romans do» для студентів 1- 3 курсів  педагогічного факультету.

Глобальний простір, у який інтегрується наша студентська молодь, передбачає засвоєння надбань культури різних народів. Мова ‒ надзвичайно важливий інструмент культури, спосіб комунікації між людьми, засіб творення культури, адже вона нерозривно пов’язана з самим процесом мислення. Будь-яка культура завжди тісно пов’язана із мовою. Саме мова визначає етнічну належність носіїв культури, є важливим чинником національного розвитку. Вона є носієм нематеріальної спадщини кожного народу, адже відображає етнокультурні, психологічні й міфологічні уявлення та переживання.

Під час он-лайн заходу студенти історики яскраво продемонстрували знання з мови, культури та історії. Студенти початкової освіти завзято відповідали на запитання вікторини. Слід відмітити виступ студентів 3 курсу спеціальності Середня освіта «Історія» Гавриленко Андрія та Маніяка Віталія, які постійно вдосконалюють свою організаторську майстерність, активно реалізовують власні  проекти, залучають інших студентів до активного громадського життя, розвитку професійних та індивідуальних здібностей. Також чимало між студентами було обговорень, запитань, обміну думками, враженнями після перегляду презентацій.