Навчально-педагогічна практика з англійської мови

Навчально-педагогічна практика студентів є важливою складовою частиною навчального процесу. Метою навчальної практики є оволодіння студентами сучасними методами та вміннями майбутньої професійної діяльності, формування у них, на базі здобутих в університеті знань, професійних умінь і навичок, виховання потреби систематично поповнювати свої знання і творчо застосовувати їх в практичній діяльності. Першого лютого 2023-го року розпочалася навчально-педагогічна практика з англійської мови для студентів 4-го курсу МНУ ім. Сухомлинського спеціальності 014 Середня освіта ( Спеціалізація: 014.02 Мова і література, ОП: Англійська та друга іноземна). Студенти проходять практику дистанційно на базі шкіл міста та області.
Уроки проходять в онлайн форматі на таких платформах, як Google Meet та Zoom. Під час асинхронного навчання практиканти підтримують зв’язок з учнями, використовуючи Телеграм та Вайбер. Студенти зацікавлені в тому, щоб учням було комфортно і цікаво проводити час на уроках англійської мови, тому активно використовують наступні інтерактивні платформи: Wordwall, Bamboozle, Kahoot, Canva, Quizlet. Завдяки педагогічній практиці студенти мають змогу спробувати себе у ролі вчителя, навчитися оцінювати, аналізувати та проводити уроки. Завдяки наставникам, які завжди на зв’язку, готові допомогти, дати слушну пораду та об’єктивну критику, студенти отримують цінний досвіт викладання.