Виробнича практика магістрів з англійської мови

13.02.2023 р. розпочалась виробнича практика у профільній школі студентів V курсу спеціальності Середня освіта (Англійська мова та література) на базі фахового коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського.
Під час проходження практики студенти самостійно викладають заняття, проводять виховні заходи. Виробнича практика надає студентам можливість спробувати себе в ролі викладача, навчитися оцінювати, аналізувати та проводити уроки відповідно до педагогічних вимог.
Велика подяка директору коледжу Вдовиченко Раїсі Петрівні та методисту бази практики Левицькій Вікторії Сергіївні, вчителю вищої категорії за допомогу в організації виробничої практики у профільній школі та за настанови та поради, які допомагають студентам краще освоїти професію у складні часи.