Онлайн зустріч з майбутніми абітурієнтами

20 лютого 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри германської філології філологічного факультету МНУ імені В.О.Сухомлинського зі старшокласниками Миколаївської гімназії № 43 імені К.Ф.Ольшанського. Майбутніх абітурієнтів ознайомили зі спеціальністю Середня освіта. Мова і література (англійська), можливістю одержання подвійного диплому по закінченню навчання на факультеті і перспективами працевлаштування, або продовження навчання, як в Україні, так і за кордоном. Викладачі кафедри розказали про вимоги до складання англійської мови, що висуваються у Національному межпредметному тесті. У заході брали участь к.п.н., доцент Мироненко Т.П, к.п.н., доцент Добровольска Л.С., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В., к.п.н., ст. викладач Щербакова О.Л., викладач Нікіфорчук С.С. Щіро дякуємо вчителів Бондаренко Марину Павлівну і Матвієнко Наталю Миколаївну за приємну зустріч. Бажаємо вам здоров’я, наснаги і завжди мирного неба над головою.