Підготовка старшокласників Гур‘ївського ліцею до складання НМТ з англійської мови

22 березня 2023 року старшокласники Гур’ївського ліцею Костянтинівської сільської ради Миколаївської області складали онлайн пробний міжпредметний тест з англійської мови, підготовлений і проведений викладачами кафедри германської філології МНУ імені В.О.Сухомлинського. На початку зустрічі викладачі розказали про спеціальність Середня освіта. Мова і література (англійська), про типові завдання з англійської мови, які передбачаються тестом. Учні впоралися з завданнями і показали гарні результати. Вітаємо Іванова Артема, Назаренко Тетяну, Старащука Сергія, результати тестування яких виявилися найкращими. У заході взяли участь к.п.н., доцент Добровольська Л.С., д.п.н. доцент Заскалєта С.Г., к.п.н., ст. викладач Шевченко І.В. Дякуємо нашій шановній колезі Вовченко С.Л. за приємну зустріч і плідну співпрацю у підготовці майбутніх випускників з англійської мови. Бажаємо Вам і всьому педагогічному колективу Гур’ївського ліцею Костянтинівської сільської ради Миколаївської області здоров’я, нових творчих успіхів і здобутків.