Науково-методична співпраця кафедри української мови і літератури та Миколаївського ліцею №58

22 березня у межах науково-методичної співпраці кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та миколаївського ліцею № 58 відбулася перша весняна зустріч доц. А. І. Гурдуза з вихованцями старших класів у форматі засідання наукового товариства ліцею. У контексті роздумів про швидке оновлення літературного процесу, про його несподівані сюжети нині, а також про вибір професії та про можливості розкриття філологічних схильностей під час навчання на спеціальності «Українська мова і література» в МНУ імені В. О. Сухомлинського А. І. Гурдуз провів коуч-семінар «Мавка-феміністка Лесі Українки і леді – мисливиці на зомбі Джейн Остин у ХХІ ст.: як аналізувати екстремальні звертання митців до традиції». Неординарні й суперечливі явища мешапу і квазіфентезі, напряму пов’язані з феміністичними акцентами, викликали в ліцеїстів – авторів власних наукових проєктів на близьку тематику значний інтерес.
Вихованці вчительки української та зарубіжної літератури, вчительки-методиста Л. М. Дмитрієвої плідно просуваються в наукових і творчих спробах, результати яких обговорюватимуться на засіданнях наукового товариства ліцею в найближчий час. Ці перші кроки юних філологів кафедра української мови і літератури нашого університету щиро вітає, небезпідставно вбачаючи в них широкі перспективи. Щиро дякуємо шановній Ларисі Миколаївні за можливість проведення нашого заходу, так потрібного нам, і нашим майбутнім студентам!
А.І. Гурдуз