Від теорії – до практики: звітна конференція з практики студентів кафедри спеціальної освіти

Відбувся захист практики студентів кафедри спеціальної освіти третього, чертвертого та п’ятого курсів. Студенти показали високий рівень теоретико-практичної підготовленості та творчого підходу до виконання поставлених завдань. Кафедра спеціальної освіти виражає велику подяку базам практики, які надали важливу підтримку нашим студентам при проходженні практики в такий складний час: Інклюзивно-ресурсний центр №1 – директор Соломко І. А., Інклюзивно-ресурсний центр №2 – директора Пріщак Л. О., Інклюзивно-ресурсний центр №3 – директор Спіріна І. В., Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» – директор Шепель О. Г. та всім їх фахівцям.