Обирай своє майбутнє сьогодні!

25 березня 2023 року викладачі кафедри германської філологіїї філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського провели зустріч із випускниками «Абітурієнт – 2023». У програмі заходу старшокласники дізналися про особливості вступної кампанії 2023 року, ознайомилися з перевагами навчання та працевлаштування за спеціальністю Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, перспективами навчання за програмою подвійних дипломів у межах співпраці з Вищою Лінгвістичною школою м. Ченстохова (Польща), зі структурою та алгоритмом написання національного мультипредметного тесту з англійської мови, спробували свої сили у лінгвістичній вікторині.  Під час заходу абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання та рекомендації від викладачів кафедри. У заході взяли участь проф. Солодка А.К.,  доц. Мороз Т.О, доц. Дем’яненко О.Є., доц. Єфименко Т.М., ст.викл. Баркарь У.Я., ст.викл. Чередниченко В.П., викл. Айзікова Л.В., викл. Пустовойченко Д.В. Дякуємо всім за участь у заході!