«ЛітСвіт: про літературу і не тільки…»

27 березня 2023 року відбулась онлайн-зустріч із письменницею, журналісткою, сценаристкою, неодноразовою переможницею Міжнародного конкурсу «Коронація слова» в номінації «Роман» та лауреаткою Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Романи Ірен Роздобудько, видані упродовж перших двох десятиліть нового віку, різні за своєю жанровою специфікою: детектив, психологічний трилер, ретророман, авантюрні детективи, роман-алюзія, політична сатира, комедія абсурду, нон-фікшн, фентезі. Вона «жадібна до всього нового», цим і приваблює її творчість. А ще людяна, відверта й щира у спілкуванні…
До віртуальної зустрічі, що проходила в рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», організованої Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою, долучилися студенти 4, 5-го курсів філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського.
Кожен із присутніх мав можливість поставити запитання пані Ірені, дізнатися про її літературні вподобання, захоплення й мотивацію до творчості.

Дякуємо пані Анні Трокай за організацію заходу!