Без рубрики МОВА. КУЛЬТУРА. НІМЕЧЧИНА.

МОВА. КУЛЬТУРА. НІМЕЧЧИНА.

05 травня 2018 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся літературний вечір німецької поезії «Родина души у всех одна».
Запрошені з насолодою слухали українською шедеври класиків німецької літератури – Ф. Шіллера, Й.В. Гете, Г. Гейне. Також усі присутні вперше почули твори сучасних поетес – етнічних німкень України: Наталі Рибар та Олени Івановської. Власні переклади всіх цих творів здійснили студенти та викладачі кафедри німецької мови і літератури факультету іноземної філології МНУ імені В.О. Сухомлинського, зокрема кандидат філологічних наук, професор П.І. Осипов. Читання поетичних творів супроводжувало мелодійне звучання бандури у виконанні студента 336 групи Дяченко Олександра.
Окрасою вечора стала фотовиставка «Один день із життя німецької колонії Катериненталь».
Організаторами зустрічі були О.В. Коваленко, викладач кафедри німецької мови і літератури та Миколаївський обласний центр німецької культури. Душевна радість від занурення в музику поетичного слова згуртувала учасників заходу і дозволила створити теплу камерну атмосферу літературного свята.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ЧЗЕНЗЯНСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО МОРСКОГО КОЛЕДЖУ (КНР)ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ЧЗЕНЗЯНСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО МОРСКОГО КОЛЕДЖУ (КНР)

30 червня 2018 р. у стінах Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася зустріч з керівництвом Чзензянського міжнародного морського коледжу (КНР). У зустрічі взяли участь ректор МНУ імені В.

Mit Deutsch auf TourMit Deutsch auf Tour

Продуктивність, креатив, різносторонність – саме під таким гаслом пройшла п’ятниця студентів кафедри германської філології та перекладу. У рамках краєзнавчого проекту «Mit Deutsch auf Tour» («Подорож з німецькою») за підтримки Гете

Гостьова лекція «Комікси/мальописи в Україні: короткий огляд розвитку жанру від 1990-х до сьогодення»Гостьова лекція «Комікси/мальописи в Україні: короткий огляд розвитку жанру від 1990-х до сьогодення»

1 травня відбулася «гостьова» лекція «Комікси/мальописи в Україні: короткий огляд розвитку жанру від 1990-х до сьогодення», яку підготувала для студентів філологічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського докторка філологічних наук, стипендіатка