Тиждень кафедри української мови і літератури триває!

25 травня 2023 року до товариства студентів і викладачів завітала Олена Попова — кандидат педагогічних наук, доцент.
Вебквест — сучасний інструмент у навчанні, ефективний і цікавий в інформаційну епоху. Він допомагає подати інформацію оригінально та наочно, що особливо важливо для сучасного покоління учнів, а також пробуджує допитливість на уроці.
Студенти та викладачі взяли участь у квесті, присвяченому українсько-польським відносинам, а саме – видатним пам’яткам історії у столиці нашої країни.
Присутні також удосконалили знання польської мови під час виконання завдань.
Насамкінець пані Олена презентувала алгоритм створення вебквестів.
Запропонована технологія дозволяє працювати в групах, розвиває конкурентність та лідерські якості, підвищикє не тільки мотивацію до процесу здобування знань, а й відповідальність за результати діяльності та їх презентацію.