25 травня – День філолога в Україні

Сьогодні своє професійне свято відзначать усі майстри слова та любителі словесності. 25 травня в Україні відзначають День філолога. Цього дня варто привітати викладачів та студентів філологічних факультетів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів та просто поціновувачів рідної мови. У День філолога проводяться конкурси, олімпіади, літературні вечори та конференції. Одже і студенти 346 групи взяли участь у конкурсі на краще коротке оповідання англійською мовою. Єдина умова була – необхідність вжити всі нові вирази та ідіоми, які вони вивчили протягом навчального року під час занять з Практичного курсу англійської мови. Всі студенти представили свої роботи. Журі, до складу якого увійшли викладач кафедри германської філології Щербакова Олена та 2 магістранта спеціальності Англійська мова і література Ляхвацька Олена та Мосолова Ангеліна, було відібрано 5 кращих оповідань. Переможцем конкурсу стала студентка 346 гр Черевко Анастасія. Саме її оповідання “Dreams” ( «Мрії») отримало більшість голосів та дуже всім сподобалось.
Ще раз вітаємо всіх з днем філолога! Хай ваші пера ніколи не всихають, хай вам легко нагоджуються влучні слова, а ваші тексти хай завжди лунають, як пісня!