Методичний семінар «Інноваційні технології навчання української мови та літератури»

Кафедра української мови розпочала серію методичних семінарів «Інноваційні технології навчання української мови та літератури». Студентка ІІ (магістерського) рівня освіти Чижик Анастасія репрезентувала технологію створення мемів, охарактеризувавши ознаки, функції мемів, основні всемережеві ресурси для створення їх, та продемонструвала створені меми для дисциплін мовознавчого циклу.
Уперше термін «мем» використано Р. Докінзом у 1976 р. у праці «The Selfish Gene». На основі його ідей засновано меметику, науку, яка досі не отримала широкого визнання. Її сутністю є визначення причин походження мемів, механізми поширення їх.
Меми – сучасний освітній тренд, інструмент, який урізноманітнює навчання, робить його цікавим та доступним, допомагає студентам ефективно та легко засвоїти навчальний матеріал.