День української писемності та мови

27 жовтня викладацьку та студентську громаду філологічного факультету та коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського зібрав у дружнє коло важливий привід – День української писемності та мови. Гості свята заслухали доповідь студентки 116 групи Медведенко Вікторії про радіодиктант національної єдності як утілення української освіченості. Доповідачка здійснила екскурс в історію започаткування традиції написання диктанту, озвучила шість причин, чому кожному варто повірити в себе та спробувати написати диктант.
Перед учасникам заходу виступила завідувач кафедри української мови і літератури, доктор педагогічних наук, професор Рускуліс Лілія Володимирівна, яка побажала успіхів у написанні диктанту, закликала, щоб з уст кожного линула лише милозвучна та досконала мова!