Оцінювання компетентності з української мови: тести і тексти

02 листопада студенти й викладачі кафедри української мови і літератури стали слухачами «гостьової» лекції Юлії Набок-Бабенко – учительки української мови та літератури НВК “Новопечерська школа”, сертифікованої тренерки НУШ, методистки ВШО (тема доповіді «Оцінювання компетентності з української мови: тести і тексти»). Погоджуємося з думкою лектора, що вимірювання предметних і ключових компетентностей має бути комплексним. Це орієнтує на застосування різноманітних оцінювальних засобів та критеріїв. Проблема тестового оцінювання компетентності з української мови і літератури залишається й надалі актуальною та потребує подальшого обгрунтування, детальної розробки й експериментальної апробації.
Дякуємо пані Юлії за співпрацю та бажаємо успіху в науковому й професійному зростанні!