ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ (DAAD)

21 жовтня 2016 року кафедрою німецької мови та літератури факультету іноземної філології була організована зустріч з лектором німецької академічної служби обмінів студентів (DAAD) Якобом Волощиком. Гарною традицією стало складання студентами факультету тесту на знання німецької мови. Перед цією важливою подією Якоб Волощик підготував презентацію стипендіальних програм  та грантів, поспілкувався зі студентами та відповів на поставлені ними запитання. Із зацікавленістю та неабиякою мотивацією наші студенти слухали носія мови. Для себе кожен визначився з відповідним грантом та вимогами до нього.

Дякуємо лектору DAAD Якобу Волощику та бажаємо нашим студентам наснаги та перемоги в обраних грантах!

21.10.2016. wurde vom Lehrstuhl der deutschen Sprache und Literatur der Fakultät für Fremdsprachen das Treffen mit dem Lektor DAAD Jakob Wolosczyk organisiert. Als schöne Tradition wurde die Ablegung den Fremdsprachentest von den Studenten unserer Fakultät. Vordem bereitete Jakob die Präsentation der DAAD-Stipendien vor. Er unterhielt sich mit den Studenten und antwortete auf von ihnen gestellte Fragen. Mit großem Interesse und hoher Motivation hörten unsere Studenten den Sprachträger zu. Jeder entschied sich für bestimmtes Stipendium und entsprechende Anforderungen dazu.

Wir danken Jakob Wolosczyk und wünschen unseren Studenten große Begeisterung und Siegeszuversicht!