Дню українського козацтва та Дню захисника України присвячується

13 жовтня студенти 246 та 376 груп філологічного факультету разом з викладачами кафедри англійської мови і літератури Щербаковою О.Л. та Нікіфорчук С.С. провели захід, присвячений Дню українського козацства та Дню захисника України. Козак – це воїн, національний герой, який боровся і віддавав життя за обрану справу, водночас був відданим козацьким звичаям і традиціям. Такі ментальні риси перейняли вояки січового стрілецтва й гідно продовжили вірні сини України, які у ХХІ столітті також виборюють право жити й працювати на рідній землі.  Студенти вкотре переконалися, що українська історія неймовірно цікава, поезія – милозвучна. Активну участь у заході прийняли іноземні студенти, які теж  долучилися до української історії та традицій.

На изображении может находиться: 3 человека, в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 11 человек, люди сидят, гостиная и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении