Інформаційний захід з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права

23 квітня з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права для студентів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) проведено інформаційний захід. Магістри ознайомили студентство з поняттям авторського права; проаналізували законодавче поле академічної доброчесності; зауважили, що право інтелектуальної власності є важливим чинником академічної доброчесності в закладах вищої освіти; проілюстрували на прикладі алгоритм реєстрації авторського права на твір. Наприкінці заходу всі студенти мали змогу перевірити свої знання, взявши участь в інтерактивній вікторині. Здобувачі освіти 1 та 3 курсів продемонстрували високий рівень знань щодо питань академічної доброчесності та авторського права.