Онлайн захід «Сила слова» до Всесвітнього дня книги та авторського права

23 квітня 2024 року за підтримки викладачів кафедри германської філології Л.В. Айзікової, О.Є. Дем’яненко,Д.В. Пустовойченко та студентів  першого курсу філологічного факультету проведено виховний захід «Сила слова» до Всесвітнього дня книги і авторського права.

23 квітня, починаючи з 1996 року відзначаєтьсяВсесвітній день книги і авторського права. Головна його мета – промоція читання і книговидання, привернення уваги до культури писемного слова, а також до питань авторського права і захисту інтелектуальної власності. Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи.

Книга – це незамінний носій інформації. Саме завдяки книгам людство не тільки отримує доступ до знань, моральних і духовних цінностей, а й долучається до кращих творчих досягнень світової науки і культури.

Учасники заходу поділились власними враженнями від прочитаних книжок, життєвим досвідом та побажали один одному творчих успіхів та наснаги.