Професійно-орієнтована практика з англійської мови у Миколаївській гімназії

У квітні 2024 року студенти другого курсу 236 групи, спеціалізації “Середня освіта (Англійська мова і література)”, відкрили нові можливості для професійного зросту, пройшовши професійну практику в Миколаївській гімназії № 4 ім. Молчанова Б. І.
З 8 по 20 квітня протягом двох тижнів студенти занурилися в атмосферу педагогічної реальності, де кожен день став викликом та можливістю для навчання та розвитку. Їхня мета полягала не лише у засвоєнні теоретичних знань, але й у їхньому практичному застосуванні.
Одним із ключових аспектів практики стала активна участь у формуванні інтересу до педагогічної діяльності серед студентів. Під керівництвом директора гімназії, В’ячеслава Михайловича Овчаренка, вони відкрили для себе нові методи та підходи до викладання.
Учасники практики не лише вивчали теорію, але й практично застосовували її, аналізуючи отриману інформацію та розробляючи власні конспекти уроків. Вони проявили не лише вміння пристосовуватися до нових викликів, але й здатність швидко впроваджувати отримані знання у практику.
Завдяки наполегливості та сумлінній праці студентів разом з їх наставниками, професійна практика в Миколаївській гімназії №4 стала важливим кроком на шляху до майбутнього успіху та обіцянкою світлого вчительського майбутнього.
Щиро вдячні В’ячеславу Михайловичу за його терплячу підтримку та корисні поради під час практики. Його оцінка та ставлення до практикантів як до колег надихає студентів на подальші досягнення у цій благородній справі.