Освітньо-літературний дайджест для старшокласників Миколаївського ліцею

13 травня доцент кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського А. Гурдуз провів для старшокласників Миколаївського ліцею № 58 освітньо-літературний дайджест профорієнтаційного спрямування «Нове слово в літературі ХХІ ст. та підходи до його вивчення на університетській спеціальності «Українська мова і література». Ліцеїстам було показано варіативність шляхів студіювання міфотворчих стратегій Олексія Деканя і Ребекки Яррос – авторів відповідно українського й американського юнацьких бестселерів останніх років. Розповівши про студентські дослідження подібних текстів під керівництвом викладачів нашої кафедри, а також високо оцінивши філологічні пошуки наукового товариства ліцею, А. Гурдуз підкреслив переваги навчання на університетській спеціальності «Українська мова і література» та окреслив кар’єрні перспективи наших випускників.
Висловлюємо щиру вдячність шановній учительці української та зарубіжної літератури, вчительці-методисту Ларисі Миколаївні Дмитрієвій за можливість реалізації такої зустрічі та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!