Майстер-клас «Театральна педагогіка на уроках літератури» для студентів філологічного факультету

Натхнення й захоплення педагогічною працею, творчі імпульси й наснагу на власну творчість сьогодні переймали студенти філологічного факультету від досвідченої вчительки-методистки зарубіжної літератури, української мови та літератури Миколаївського ліцею №58, переможниці обласного конкурсу «Вчитель року-2020» і міського конкурсу «Класний керівник-2021», Лариси Миколаївни Дмитрієвої, під час проведеного нею майстер-класу «Театральна педагогіка на уроках літератури».
Методистка-практик познайомила із методами, прийомами та видами організації навчальної діяльності у процесі впровадження театральної педагогіки на уроках літератури, а також ефективними формами позаурочної та позашкільної роботи, поділилася своїм понад 10-річним досвідом завідування кабінетом-театром (єдиний в Україні!). Особливий інтерес серед студентів викликали яскраві приклади застосування сценічно-ігрового методу під час підготовки з учнями інсценізацій, драматичних етюдів, радіоп’єс, ігрових імпровізацій, театру-форуму, zoom-вистави, створення аватарів у zoom та багато інших авторських «родзинок».
Щиро дякуємо шановній пані Ларисі за пізнавальну й надихаючу зустріч!