Засідання дискусійного клубу «Мовознавчий доробок Юрія Шевельова»

19 червня 2024 року відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Мовознавчий доробок Юрія Шевельова» для студентів першого курсу спеціальності «Українська мова і література».
Юрія Шевельов – мовознавець-славіст, який своїми працями розвінчав одну з найважливіших основ російсько-радянської пропаганди, заперечивши походження білоруської, російської та української мов від міфічної давньоруської. Один із двигунів культурного життя української еміграції після Другої світової. Редактор легендарних журналів «Арка» і «Сучасність». Двічі президент Української Вільної Академії Наук у США. Професор Гарвардського та Колумбійського університетів. Свідок всього ХХ століття. Гості заходу дослідили внесок Юрія Шевельова у становлення та розвиток мовознавчої науки, взяли участь в інтерактивній вікторині на платформі Kahoot. За підсумками вікторини перше місце посіла Ірина Деркунська (116 група), друге місце – Анастасія Пирожкова (116 група), третє місце – Катерина Караван (116 група).
Дякуємо учасникам заходу! Запрошуємо до участі на наступних засіданнях!