ТРЕНІНГ З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

22 грудня 2016 року на факультеті іноземної філології відбувся тренінг з методики викладання іноземної мови на тему «Teaching Group work», який провів Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер.

У дружній невимушеній атмосфері викладачі факультету та магістранти-майбутні вчителі англійської мови познайомились з новітніми методами організації групової роботи на заняттях, обговорили особливості застосування цих методів відповідно до вікових і психологічних якостей учнів, їхньої кількості та підготовки. Учасники тренінгу дійшли висновку, що ефективність роботи підсилюється завдяки правильному визначенню та розподілу ролей в групах, релевантності поставленої задачі. Присутні взаємодіяли в різних групах, виконуючи завдання, які сприяли розвитку критичного мислення, комунікативних навичок, умінню працювати в команді тощо. Тренінг дав потужний поштовх для професійного розвитку та самовдосконалення як майбутнім, так і досвідченим вчителям.