FIRST LESSON WITH THE VIRTUAL ENGLISH LANGUAGE EDUCATOR: A GREAT START!

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ З ВІРТУАЛЬНИМ ВИКЛАДАЧЕМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З США:
ЧУДОВИЙ ПОЧАТОК!
Кафедра германської філології та філологічний факультет раді поділитися важливою новиною: сьогодні відбулося перше заняття з Практичного курсу англійської мови для студентів кафедри германської філології за міжнародною освітньою програмою «Віртуальний викладач англійської мови» (Virtual English Language Educator), яка впроваджується за підтримки Регіонального відділення з питань викладання англійської мови при Посольстві США в Україні (Regional English Language Office, U.S. Embassy in Ukraine).
Ніккі Оверкеш створила максимально комфортну та гостинну атмосферу для студентів. Викладачка майстерно провела групу через усі основні етапи першого заняття: знайомство, визначення чітких навчальних цілей та обговорення очікувань, динамічне згуртування команди, цікаві завдання, інструктаж до першого проєкту та підбиття підсумків з плідною рефлексією.
Студенти були особливо захоплені тим, наскільки плавно протікала дискусія та як майстерно викладачка сприяла відкритому спілкуванню. Завдяки жвавій атмосфері кожен учасник охоче ділитися своїми думками та активно працював на занятті.
У результаті співпраці кафедра германської філології з Регіонального відділення з питань викладання англійської мови при Посольстві США наші студенти отримали унікальну можливість навчатися під керівництвом викладача з США, сертифікованої та досвідченої експертки у викладанні англійської мови для носіїв інших мов. Вони з нетерпінням чекають на наступні цікаві та пізнавальні заняття! Попереду чудовий семестр!

We are thrilled to announce the successful launch of the Practical Course of the English language for the students of the Department of Germanic Philology with the Virtual English Language Educator! This international educational program is the initiative of the Regional English Language Office, U.S. Embassy in Ukraine. And what an incredible start it has been!
Nikki Overcash, our dedicated and highly professional Virtual English Language Educator, created the most comfortable and welcoming atmosphere for the students. From the very beginning, the teacher led the class through all the essential stages of a first lesson: introductions, establishing clear learning objectives and expectations, a dynamic team building, engaging activities, and a wrap-up that allowed for fruitful reflection.
The students were particularly impressed with how smoothly the discussion flowed, thanks to the Virtual Educator’s expertise in facilitating open communication. The atmosphere was lively, and each student felt encouraged to share their thoughts and actively participate.
As a result of the cooperation between the Department of Germanic Philology and the Regional English Language Office, U.S. Embassy in Ukraine, our students have a unique opportunity to study under the guidance of a US teacher, a certified and experienced expert in teaching English to speakers of other languages. They look forward to many more enlightening and enriching lessons! Here’s to a wonderful semester ahead!