ЗУСТРІЧ КООРДИНАТОРІВ ПРОГРАМИ «ВІРТУАЛЬНИЙ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

30 вересня 2024 року відбулася онлайн-зустріч координаторів міжнародного освітнього проєкту «Віртуальний викладач англійської мови» (Virtual English Language Educator) з різних освітніх установ України, організована директоркою Регіонального відділення з питань викладання англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Києві/Варшаві Джен МакАртур та асистенткою з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Києві Лілією Шило. Неформальна дискусія була зосереджена на тому, як досягти цілей програми найкращим чином.
Під час зустрічі координатори поділилися досвідом попередніх років та відзначили вагомий позитивний вплив програми на успішність студентів та ефективність співпраці викладачів. Присутні розділили думку про те, що проєкт значно сприяє підвищеню впевненість студентів та відкриває для них можливість представити Україну на міжнародному рівні.
Беручи участь у Програмі «Віртуальний викладач англійської мови», кафедра германської філології МНУ імені В.О.Сухомлинського разом з найкращими університетами України робить все можливе, щоб забезпечити своїх студентів доступом до найякіснішої мовної освіти.

VIRTUAL EDUCATOR HOST INSTITUTION MEETING
On September 30, 2024, coordinators from various host institutions had the opportunity to join a virtual meeting organized by Jen MacArthur, Regional English Language Officer, U.S. Embassy in Kyiv/Warsaw, and Lilia Shylo, Cultural Affairs Assistant, U.S. Embassy in Ukraine. The informal discussion focused on how the Virtual English Language Educator Program can best support our shared educational goals for the academic year.
During the meeting, coordinators shared their experiences from previous years and highlighted the positive impact the program has had on both students and educators. The conversation touched on how the Virtual Educator Program not only enhances English language instruction, but also builds students’ confidence and gives them the opportunity to represent Ukraine on an international level. This unique collaboration promises to empower young learners to share their voices and perspectives with the world.
By participating in the Virtual Educator Program, the Department of Germanic Philology of V.O. Sukhomlynskyi National University of Mykolaiv together with the leading universities of Ukraine is doing its best to provide its students with access to the highest quality language education.