Абітурієнт сьогодні – студент завтра!

Прохолодного суботнього ранку відкрила свої теплі обійми наша альма-матер, радо вітаючи сьогоднішніх абітурієнтів, а в майбутньому, сподіваємося, студентів університету ім. В.О. Сухомлинського. Кожен факультет отримав гарну можливість поборотися за увагу школярів та їх батьків. Звісно ж, факультет іноземної філології не міг пропустити таку нагоду і також прийняв участь у завоюванні симпатій абітурієнтів. Студенти факультету об’єдналися під керівництвом викладачів, щоб створити простий і всім зрозумілий захід, який був спрямований на знайомство школярів з навчальною структурою факультету, можливостями для подальшого саморозвитку і, звісно, із життям студентів у стінах навчального закладу. Як то кажуть, краще один раз побачити, аніж десять разів почути! Саме тому презентувати факультет іноземної філології довірили студентам. Адже хто, як не вони, можуть поділитися досвідом і розповісти про все без прикрас? Кожна кафедра мала змогу ознайомити абітурієнтів з власною специфікою навчання і докладно описати переваги роботи з нею.

Хочеться відмітити, що з поставленим завданням представники кафедр впоралися на відмінно! Абітурієнтам прийшлися до смаку життєві історії Рудичик Олени Михайлівни, випускниці факультету в минулому і викладача сьогодні. Інформативний виступ студентки-магістрантки 506 Н групи Ковальчук Наталії змусив змінити погляди на німецьку мову, а виступ студентки Цеми Анни лише підсилив враження. Але в жіночому королівстві не обійшлося без виступу справжнього чоловіка – представника спеціальності «Переклад» Самборського Влада, який підкорив доступністю і лаконічністю подачі матеріалу. Не будемо забувати, що окрім навчання існує інша сторона, про яку докладно розповіла Груздєва Катерина – студентський декан факультету іноземної філології. Завершенням зустрічі стала подорож рідним факультетом яку люб’язно організували викладачі : Мороз Тетяна Олександрівна, Корнєва Наталя Анатоліївна і Шевченко Ірина Вікторівна. Саме вона дала змогу абітурієнтам не просто почути, а ще і побачити на власні очі місце, в якому проходять трудові будні наших студентів. Поринути в казкову атмосферу знайомства з мовою, традиціями, культурою інших народів.