ТРЕНІНГ ДЛЯ ФАСИЛІТАТОРІВ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ПРОЕКТУ «ENGLISH FOR MEDIA LITERACY»

Викладачі факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського Луїс Переа та Лідія Айзікова взяли участь у тренінгу для фасилітаторів загальнодержавного проекту – масового відкритого онлайн-курсу з медіа-грамотності, який відбувся за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США. Проект побудовано на матеріалах курсу «English for Media Literacy» навчальної он-лайн платформи Coursera. Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Курс розроблений з метою надати учасникам інформацію щодо медіа-грамотності та навчити найкращим методам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Учасниками курсу зможуть стати студенти та викладачі нашого університету.