TESOL-UKRAINE 2018 CONFERENCE

9-10 березня 2018 року за підтримки Регіонального офісу з питань викладання англійської мови Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, відбулась міжнародна конвенція TESOL-Ukraine 2018 «ELT IN UKRAINE: NEW WAYS TO SUCCESS» (м. Львів). Результати наукових досліджень, здійснюваних викладачами факультету іноземної філології спільно зі студентами були представлені в наукових доповідях: «Using Literature Circles to Enhance Group Discussions in the Classroom» (Хосе Луїс Переа-Хернандес, Лідія Айзікова, Каріна Гулямова (246а гр.), Соломія Штих (246а гр.)); «A Comparative Study of Compliment Expressions Between Native Speakers of English, Russian, & Ukrainian» (Хосе Луїс Переа-Хернандес, Анжеліка Солодкая, Наталія Романчук (346гр.), Зоя Оганесян (246а гр.), Світлана Кушніренко (246а гр.)).
Під час конференції викладачі та студенти факультету іноземної філології взяли участь у серії семінарів, тренінгів та воркшопів. Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародної конвенції об’єднали викладачів і студентів вищих навчальних закладів США та України.