Єврошкола EU Study Days запрошує студентів!

Студенти матимуть унікальну можливість поспілкуватись із провідними українськими експертами та фахівцями з ЄС, які прочитають серію лекцій про сучасний Євросоюз і стосунки між ЄС та Україною. Основна мета заходу полягає в тому, аби дати студентам нові знання про ЄС та згуртувати освічену молодь, зацікавлену в тематиці Європейського Союзу.

Двадцять п’ята сесія Єврошколи відбудеться 21-24 червня 2018 року в м. Херсон. Участь у Єврошколі (EU Study Days) є безкоштовною. Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію,у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету.
На 25 сесію: http://bit.ly/EUSD_25sessionCherson (дедлайн – 4 червня,2018 о 23:00)
Контактна особа:
Катерина Юдіна, координатор проекту EU Study Days email: eustudydays@gmail.com ,тел.: 097 321 47 30