Зустріч зі старшокласниками Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича

28 лютого 2023 року відбулася он-лайн зустріч викладачів кафедри германської філології філологічного факультету МНУ імені В.О.Сухомлинського зі старшокласниками Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича. Під час зустрічі викладачі розказали про спеціальність Середня освіта. Мова і література (англійська), участь кафедри германської філології у міжнародних програмах і проектах, і запросили учнів на день відкритих дверей, що відбудеться 11 березня о 10.00 онлайн. У програмі дня відкритих дверей передбачено проходження пробного тесту з англійської мови, за допомогою якого майбутні абітурієнти зможуть ознайомитися з видами завдань, що пропонуються Національним міжпредметним тестом з англійської мови. У заході взяли участь к.п.н., доцент Добровольська Л.С., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В., викладач Кордюк О.М. Дякуємо нашому шановному колезі Дончевському Олександру Олександровичу за приємну зустріч. Бажаємо Вам і всьому педагогічному колективу Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича міцного здоров’я, творчих здобутків і миру.