ERASMUS+ PROGRAMME

“Structuring cooperation in doctoral research, transferable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s region / DocHub” Piloting advanced academic writing courses/ National University of “Kyiv-Mohyla Academy”
4-8 червня 2018 року доцент кафедри англійської мови і літератури Т.П. Мироненко і доцент Л.С. Добровольська взяли участь у міжнародному семінарі у рамках проекту Еразмус+ “Structuring cooperation in doctoral research, transferable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s region / DocHub” у Києво-Могилянській академії (м. Київ). Результатом спільної роботи міжнародної команди фахівців з викладання англійської мови стало пілотування курсу “Академічне писемне мовлення” для аспірантів.