Прес-тур до Вознесенської ОТГ: перша ОТГ Миколаївщини на базі міста обласного значення.

У рамках співпраці із Центром розвитку місцевого самоврядування та за підтримки програми «U-LEADз Європою» та Мінрегіону18 вересня студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» побували у прес-турі до Вознесенської ОТГ.

Новачки у справі журналістики, лінгвісти-прикладники отримали чудову нагоду спостерігати за роботою різних  представників ЗМІ, зокрема за професіоналізмом кореспондентів державного телеканалу ICTV, інтернет-блогерів та громадських активістів  Миколаївщини. Ставши активними учасниками процесу обміну досвідом на чотирьох територіальних локаціях Вознесенської ОТГ студентами було зібрано понад 10 інтерв’ю, проведено декілька опитувань та отримано  неоціненний досвід , що неодмінно допоможе їм у подальшому журналістському становленні.

Висловлюємо щиру подяку Юлії Почебут –  раднику з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування за надану можливість спробувати себе у ролі сучасного журналіста. Сподіваємося на подальшу співпрацю.