Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидатики»

07 квітня 2021 року студентка III  курсу спеціальності Українська мова і література Механцева Віталіна взяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидатики» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (науковий керівник – д. пед. н. Рускуліс Л. В.). Студентка розкрила актуальні проблеми реалізації підходів до навчання мови в старшій школі, наголосила на важливості формування національно-мовної особистості сучасного школяра, запропонувала власну методичну систему, що ґрунтується на впровадженні технології веб-квестів із використанням прецедентних феноменів та регіональних текстів.

Возможно, это изображение (7 человек, экран и текст)

Возможно, это изображение (4 человека и текст)Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)