Нетрадиційно до традиції

Щороку наш університет у вересні святкує день народження видатного педагога, філософа та письменника Василя Сухомлинського. Лінгвісти не проґавили можливість долучитися до цієї традиції. Оскільки креатив у них зашкалює, то й шану Василю Олександровичу віддавали дуже незвичним способом – влаштували інтерактивний флешмоб “Fact vs Fake”! Підписникам акаунту Прикладної лінгвістики (@prikladna) в Instagram та Facebook протягом тижня пропонувалось відповісти на вигадане або ж правдиве твердження про письменника, відповідно голосуючи “fact” чи “fake”. Наступного дня публікувались відповідь та нові біографічні дані з опитуванням. Таким чином у пам’яті студентів актуалізувались уже відомі факти та засвоїлись раніше невідомі та цікаві вчення видатного педагога. Ось так нетрадиційно лінгвісти привітали Василя Олександровича Сухомлинського зі сторіччям!