ПРОБНЕ АУДІЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

26 жовтня 2019 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського було проведене пробне аудіювання з англійської мови для старшокласників шкіл Миколаєва і області. Вже другий рік кафедрою англійської мови і літератури проводяться майстер-класи для абітурієнтів з метою підготовки учнів шкіл до Загального незалежного оцінювання з англійської мови. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з основними видами завдань з аудіювання. Учні активно працювали, ставили запиитання.
Запрошуємо на наступний майстер-клас “Let’s Listen”, що відбудеться 09 листопада 2019 року об 11.00 в аудиторії № 01.507, на 5 поверсі факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського. (м.Миколаїв, вул.Нікольська,24).