Патріотизм у справі

13 листопада серед студентів 356 групи факультету іноземної філології спеціальності “Прикладна лінгвістика”(куратор в.о.проф.Василькова Н.І.) відбувся конкурс промов “Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини?”. Студенти зізнаються,що готуючи виступи, вкотре замислились над сутністю поняття “патріотизм”, у чому він виявляється…

У своїх промовах студенти розмірковували над тим,чи варто зовні демонструвати патріотизм,чи бути справжнім патріотом своєї країни у серці,любити і берегти землю,на якій живеш,бути відповідальною перед нею, розмовляти українською,шанувати свій народ,його традиції…Важко визначити кращу промову у цьому конкурсі, бо всі говорили щиро та з любов’ю до України. Це студенти : Малярчук А., Ярова А.,Мироненко А., Добринова Є., Драган Ю., Шакірова В. Вони переконані,що про патріотизм свідчать не слова, а справи,тож давайте доводити свою любов до Батьківщини добрими вчинками та ділами.