Зустріч партнерів проєкту DocHub в Інституті вищої освіти НАПН України

29 вересня 2020р. відбулася відкрита зустріч партнерів у рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти Erasmus + «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» / «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions / DocHub» (574 064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2- CBHE-SP) з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).
Модераторами зустрічі виступили: директор інституту Вищої освіти Світлана Калашнікова та національний координатор проєкту Людмила Криворучка (Національний університет “Києво-Могилянська академія”).
Зустріч проходила у двох форматах: Дінжос Р.В. представляв університет безпосередньо в інституті Вищої освіти у м.Києві; Мироненко Т.П. та Добровольська Л.С. прийняли участь у роботі групи дистанційно (zoom conference).
Учасники зустрічі обговорили питання імплементації проєкту в своїх установах, а саме: впровадження нових освітніх програм, результати і перспективи акредитації програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та перспективи роботи наукових шкіл та центрів DocHub.
На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Ludmila Arkhypova, текст «Donllth A Bиwo ocBTи Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine's regions DocHub 574064-EPP-1-2016-1- Work Package 4.5. Peer-review of 5 inter-HEI PhD programs & seminar InynaZhadan September 30, 2020 SAKINIDE OPEN EVENT Seminar INNOVATE INSPIRE»На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Леся Добровольская и Татьяна МироненкоНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 7 человек, в том числе Ludmila Arkhypova, текст «IrynaZhadan Iryna Zhadan Taras Bryk oKoBиTий oKoBиTийc...... C.I..... Mariya Skrypny... 6ли3HюK Βίκτο... Svetlana Ponyak»На изображении может находиться: 7 человек, в том числе Леся Добровольская и Татьяна Мироненко, люди сидят, экран и в помещении