Доценти кафедри загальної та прикладної лінгвістики взяли участь у програмі “Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ЗВО”

Доценти кафедри загальної та прикладної лінгвістики  Каленюк С.О. та Желязкова В.В. з 29.09.2020р. до 02.10.2020р. взяли участь у програмі “Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ЗВО” на базі Вищої Лінгвістичної школи у м. Ченстохов, Республіка Польща. Протягом стажування  викладачі долучилися до роботи ІХ  Міжнародної наукової конференції “Ефективне управління проектами Еразмус +:Обмін передовими практиками” організованою Інститутом досліджень та інновацій в освіті. Під час конференції Каленюк С.О. та Желязкова В.В. презентували результати наукових досліджень у наукових доповідях з актуальних проблем сучасної лінгвістики. Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародної наукової конференції об’єднали викладачів вищих навчальних закладів, провідних фахівців європейського рівня.