Мова-код нації

21 жовтня об 11:00 на філологічному факультеті відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Мова – код нації» за участю студентів 356, 456 груп за спеціальністю «Прикладна лінгвістика». Організатор заходу – професор кафедри Василькова Н.І.

Кожен народ має свою неповторну скарбницю – рідну мову. Мова – то серце народу: гине мова – гине народ. Конрад Лоренц довів, що мова – це генетичний код.

Свою думку з цього приводу висловили студенти 456 групи: «За свою мову треба боротися до останнього, адже з втратою мови вмирає частина ідентичності і свого „я”» (Ярова А.). «Мова – духовний скарб нації. Вона є найважливішим засобом людського спілкування та інтелектуального розвитку особистості, визначальною ознакою держави, безцінною і невичерпною скарбницею людського надбання народу» (Добринова Є.).

Мова програмує майбутнє цілого народу, тож дбаймо про неї та бережімо її.