“Славні лицарі козацьки”

13 жовтня на філологічному факультеті студенти 316 групи разом зі співробітниками бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського (Трощенкова М. Ю.) провели захід «Славні лицарі козацькі».
Козак – це воїн, національний герой, який боровся і віддавав життя за обрану справу, водночас був відданим козацьким звичаям і традиціям. Такі ментальні риси перейняли вояки січового стрілецтва й гідно продовжили вірні сини України, які у ХХІ столітті також виборюють право жити й працювати на рідній землі.
Низький уклін кожному, хто захищав і захищає Вітчизну заради нашого мирного спокою.
Із Днем українського козацтва!
(модератор заходу – д.пед.н. Рускуліс Л. В.)

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидятНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран, стол, офис и в помещении